E-shop

Ukázka z nabídky

Dermo Wash Face & Body
Dermo tekutý přípravek na čištění obličeje a těla s komplexem přírodních peptidů rybího kolagenu a ektoinem. Receptura je založena na Nutrivi vodě. Produkt je určen pro každodenní péči o pokožku, zejména se sklonem k akné, problematickou a citlivou pleť. S unikátní formulí Organic Plus: bez parabenů, minerálních olejů, SLS (Sodium Lauryl Sulfate) a SLES (Sodium Lauryl Ether Sulfate), barviv a vůní.
LipoColl Serum 50 ml
Koncentrované sérum pro péči o pleť s 20% obsahem Liposomal Collagen Complex. Inovativní kombinace přírodních peptidů a aminokyselin rybího kolagenu uzavřených v liposomálním nosiči, který je přenáší do hlubších vrstev kůže. Díky tomu působí intenzivněji a déle. Okamžitě redukuje vrásky a znatelně zahušťuje strukturu pokožky, iniciuje dlouhodobé regenerační procesy.
LARENS Beauty Intensive Duo
Revoluce v anti-aging péči. Pečlivě zkomponována sada dvou produktů pyšnících se značkou Larens:
Serum Face, Hair & Body Repair Spray 150 ml - a revoluční peptidové sérum na obličej, vlasy a celé tělo
Syn Ake Eye & More 15 ml - intenzivní sérum pro lokální aplikaci na oční okolí a mimické vrásky.
Nutrivi Peptide Beauty Drink
Nápoj s obsahem peptidů. Unikátní kompozice 4 výtažků 100% přírodního původu, v podobě nejlépe absorbovatelných organismem. Kombinace peptidů rybího kolagenu, výtažků z aceroly a šípků – zdrojů přírodního vitamínu C, a také extraktu z bambusu bohatého na křemík je vhodná pro péči o krásný a mladistvý vzhled.
Nutrivi Vitamin C+ 90 kapslí
Nápoj s obsahem peptidů. Unikátní kompozice, zdroj aminokyselin, peptidů a rybího kolagenu, a také vitaminů a minerálů.
Nejvyšší koncentrace kolagenu, peptidů a rybích aminokyselin mezi produkty dostupnými na trhu.
WELLU Nutrivi Get Up 90g
Doplněk stravy, kompozice 13 složek se synergickým účinkem, jejíž základ tvoří cenný komplex 8 vitamínu ze skupiny B spolu s hořčíkem a L-argininem. Jejich účinek doplňují přírodní extrakty z guarany a chaluhy.
Více produktů a informací o nich naleznete v mém e-shopu
E-shop

Kontaktujte mě

© 2024 Na křídlech radosti | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram